Semmelweis Basketball: Cats & NET'S | Budapest

Minden lepattanóért megküzdöttünk” – a Semmelweis Egyetem férfi  kosárlabdacsapata – Semmelweis Hírek
Minden lepattanóért megküzdöttünk” – a Semmelweis Egyetem férfi kosárlabdacsapata – Semmelweis Hírek

MEFOB Kosárlabda – Oldal 6 – MEAFC

Kosárlabda: 26 pontos győzelem Nyíregyházán - szabolcsihir.hu

Férfi egyetemi bajnokság: Tartalékosan is nyert a DEAC a BME otthonában –  BB1.hu
Férfi egyetemi bajnokság: Tartalékosan is nyert a DEAC a BME otthonában – BB1.hu

Hírek · Összetett második helyen végeztek sportolóink a 49. Medikus Kupán ·  PTE ÁOK
Hírek · Összetett második helyen végeztek sportolóink a 49. Medikus Kupán · PTE ÁOK

Felejthetetlen élmény volt!” – a Semmelweis Egyetem női kosárlabdacsapata –  Semmelweis Hírek
Felejthetetlen élmény volt!” – a Semmelweis Egyetem női kosárlabdacsapata – Semmelweis Hírek

Mozdulj rá! - Kétpontos debreceni siker Szegeden - győri csoportelsőség  nyugaton a női Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban
Mozdulj rá! - Kétpontos debreceni siker Szegeden - győri csoportelsőség nyugaton a női Egyetemi Kosárlabda Bajnokságban

Női Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: Pécsi bravúr, papírforma meccsek,  félbeszakadt keleti rangadó - MEFS
Női Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: Pécsi bravúr, papírforma meccsek, félbeszakadt keleti rangadó - MEFS

Semmelweis Egyetem | Budapest

ELTE-BEAC ezüstérem a KEK-en | ELTE Online

Kosárlabda – DSE

Kosárlabda – Semmelweis Egyetem Sport Klub

Győzelemmel tértek vissza egyetemistáink - MAFC

Bemutatkoznak a KEK2020 főszereplői: a kupa résztvevői! – Kosárlabda - KEK  Budapest
Bemutatkoznak a KEK2020 főszereplői: a kupa résztvevői! – Kosárlabda - KEK Budapest

A Semmelweis Egyetem csapatát győzték le a SZOESE női kosárlabdázói -  SZTV.hu
A Semmelweis Egyetem csapatát győzték le a SZOESE női kosárlabdázói - SZTV.hu

Férfi Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: egyetlen ponttal verte a címvédő TF a  SzoESE csapatát - MEFS
Férfi Egyetemi Kosárlabda Bajnokság: egyetlen ponttal verte a címvédő TF a SzoESE csapatát - MEFS

Elkészült a kosárlabda gyakorlócsarnok - Ajkai Szó

Nem okozott gondot a lányoknak a Semmelweis legyőzése - DEAC Kosárlabda  Akadémia
Nem okozott gondot a lányoknak a Semmelweis legyőzése - DEAC Kosárlabda Akadémia

Sports and leisure programs at Semmelweis University - Showtime - YouTube

Összefoglaló az egyetemi bajnokság második játékhetéről – WBASKET

Hamarosan elkészül a kosárlabda munkacsarnok - Ajkai Szó

ELTE-BEAC – Férfi kosárlabda vs Semmelweis Egyetem - KEK Budapest

Egy hét múlva rajtol a Nemzeti Egyetemi Kosárlabda Bajnokság – WBASKET

Férfi Kosárlabda Egyetemi Bajnokság: Tartalékosan is nyert a DEAC a BME  otthonában - MEFS
Férfi Kosárlabda Egyetemi Bajnokság: Tartalékosan is nyert a DEAC a BME otthonában - MEFS