Szintet lép az Epronex – jövőre végre lesz magyar konti-csapat a mezőnyben  - Eurosport
Szintet lép az Epronex – jövőre végre lesz magyar konti-csapat a mezőnyben - Eurosport

Karl Ádám szerezte az UC Monaco idei első győzelmét! – BringaSport

Kerékpár: a 18 éves Karl Ádám a monacói versenyzőiskolában folytatj

Adam Karl
Adam Karl

Adam Karl
Adam Karl

30. ASKÖ Radjugendtour: Karl Ádám hatodik! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu  - Hírek, tesztek, versenyek
30. ASKÖ Radjugendtour: Karl Ádám hatodik! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

A keresett kulcsszó: Karl Ádám

Groenewegen tekert be elsőként a kazincbarcikai célba - borsodihir.hu

Karl Ádám 8 UCI pontot szerzett a hétvégén Franciaországban – Magyarország  jelenleg 20. a világranglistán – BringaSport
Karl Ádám 8 UCI pontot szerzett a hétvégén Franciaországban – Magyarország jelenleg 20. a világranglistán – BringaSport

Vas Kata Blanka és Karl Ádám is UCI pontokat szerzett – BringaSport

VEOL - Százötven országban közvetítik élőben a versenyt, a második szakasz  rajtja Balatonfüreden lesz
VEOL - Százötven országban közvetítik élőben a versenyt, a második szakasz rajtja Balatonfüreden lesz

Az olasz Tiberi nyerte a királyetapot, Karl Ádám a szökésben bizonyított –  BringaSport
Az olasz Tiberi nyerte a királyetapot, Karl Ádám a szökésben bizonyított – BringaSport

Székelyföldi körverseny - lengyel siker Csíkszeredában, Karl harmadik

Karl Ádám a legjobb magyar a Székely Körversenyen – BringaSport

Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Groenewegen Jakobsent megelőzve nyerte a kazincbarcikai körözést |  JochaPress.hu
Groenewegen Jakobsent megelőzve nyerte a kazincbarcikai körözést | JochaPress.hu

Telex: Oldalszél, hajrában bukó sárga trikós, legyilkolt lábak – őrült  szakaszt hozott a magyar bringás körverseny
Telex: Oldalszél, hajrában bukó sárga trikós, legyilkolt lábak – őrült szakaszt hozott a magyar bringás körverseny

Karl Ádám 9. lett az országúti mezőversenyen az Európai Ifjúsági Olimpiai  Fesztiválon! – BringaSport
Karl Ádám 9. lett az országúti mezőversenyen az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon! – BringaSport

Karl Ádám 15-ször veszi be a Dobogókőt, hogy egy beteg gyerek gyógyulását  segíthesse
Karl Ádám 15-ször veszi be a Dobogókőt, hogy egy beteg gyerek gyógyulását segíthesse

Országútis hírek külföldről: Vas Kata Blanka vezeti a fiatalok  különversenyét Luxemburgban, Karl Ádám UCI pontokat szerzett, tarolt a Bora
Országútis hírek külföldről: Vas Kata Blanka vezeti a fiatalok különversenyét Luxemburgban, Karl Ádám UCI pontokat szerzett, tarolt a Bora

Karl Ádám Archives - SportXpert.hu

Szökevénysiker a juniorok között, Karl Ádám jól hajrázott | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Szökevénysiker a juniorok között, Karl Ádám jól hajrázott | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek