Home

halom boka tészta egri foci kupa baráti bőrlabda édes Sárgaréz Plüss Doll

17. Rexroth Kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgó torna – 1 egri ezüst és 2  bronz | TV Eger - Eger Városi Televízió
17. Rexroth Kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgó torna – 1 egri ezüst és 2 bronz | TV Eger - Eger Városi Televízió

MLSZ Budapesti Igazgatóság - Kisorsolták az Egri Erbstein Kupa elődöntőit

MLSZ Budapesti Igazgatóság

Baráti Bőrlabda FC | Budapest

HEOL - Negyvennyolc csapat játszik az Agriapipe-kupán

U8-U9-U10-U11-U13-U13 – Csutörtökön kezdődik az Emerson Kupa, XXVIII.  Nemzetközi Utánpótlás Labdarúgó Torna – EGER SE
U8-U9-U10-U11-U13-U13 – Csutörtökön kezdődik az Emerson Kupa, XXVIII. Nemzetközi Utánpótlás Labdarúgó Torna – EGER SE

MLSZ Budapesti Igazgatóság - BLSZ Női Torna és BLSZ Női Nosztalgia Torna a  Sport11-ben
MLSZ Budapesti Igazgatóság - BLSZ Női Torna és BLSZ Női Nosztalgia Torna a Sport11-ben

MLSZ Budapesti Igazgatóság - Nevezés a BLSZ Felnőtt Téli Teremtornára

Egy arannyal koronáztuk meg az Agriapipe szereplésünket – EGER SE

Kupát hoztak Egerből az FK kisfocisai

MLSZ Budapesti Igazgatóság - A BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna sorsolás és  eredmények
MLSZ Budapesti Igazgatóság - A BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna sorsolás és eredmények

MLSZ Budapesti Igazgatóság - A Budapest Kupa döntőjéért játszik az ASR  Gázgyár és a Testvériség
MLSZ Budapesti Igazgatóság - A Budapest Kupa döntőjéért játszik az ASR Gázgyár és a Testvériség

MLSZ Budapesti Igazgatóság - Női Futsal

MLSZ Budapesti Igazgatóság - A Cső-Montage lett az U15-ös BLSZ Téli Futsal  Kupa győztese
MLSZ Budapesti Igazgatóság - A Cső-Montage lett az U15-ös BLSZ Téli Futsal Kupa győztese

MLSZ Budapesti Igazgatóság - Négyből három mérkőzésen büntetőkkel dőlt el a  továbbjutás az Egri Erbstein Kupán
MLSZ Budapesti Igazgatóság - Négyből három mérkőzésen büntetőkkel dőlt el a továbbjutás az Egri Erbstein Kupán

Három korosztályban is Eger fiatal focistái nyerték az ezüstöt az Emerson  Kupán