Home

tengeralattjáró Mese Giving ksc-sopron kosárlabda terület harc Matematikus

Elvettük a Sopron veretlenségét! | TARR KSC Szekszárd

minden ami Sopron

SOPRON BASKET on X: "KUPAGYŐZTES! HUNGARIAN CUP WINNER! Final: Sopron  Basket - Atomerőmű-KSC Szekszárd 81-72 (20-11, 19-17, 18-11, 24-33)  Fegyverneky 17, Turner 20, @crvendakic11 7, Dupree 13, Határ 8 Sub.:  @tince_15 7, Dubei 5/3, @AmandaZahuiB 4 ...
SOPRON BASKET on X: "KUPAGYŐZTES! HUNGARIAN CUP WINNER! Final: Sopron Basket - Atomerőmű-KSC Szekszárd 81-72 (20-11, 19-17, 18-11, 24-33) Fegyverneky 17, Turner 20, @crvendakic11 7, Dupree 13, Határ 8 Sub.: @tince_15 7, Dubei 5/3, @AmandaZahuiB 4 ...

KISALFOLD - Újabb klasszikus párharc – Szekszárdon vendégeskedik a címvédő  Sopron Basket – videó
KISALFOLD - Újabb klasszikus párharc – Szekszárdon vendégeskedik a címvédő Sopron Basket – videó

Sopron Basket - YouTube

A Sopron Basket nyerte a női kosárlabda Magyar Kupát | M4 Sport

A Sopron jutott be elsőként a Magyar Kupa legjobb négy csapata közé –  WBASKET
A Sopron jutott be elsőként a Magyar Kupa legjobb négy csapata közé – WBASKET

Szenzációs meccsen győzte le az Euroliga-győztes Sopront a Szekszárd - ORIGO

Drámai és szenzációs meccsen nyert az Euroliga-győztes Sopron a bajnoki  döntőben - ORIGO
Drámai és szenzációs meccsen nyert az Euroliga-győztes Sopron a bajnoki döntőben - ORIGO

Képekben a Sopron–Szekszárd döntő 3. meccse és a soproni bajnokavatás | M4  Sport
Képekben a Sopron–Szekszárd döntő 3. meccse és a soproni bajnokavatás | M4 Sport

FIBA: Sopron Basket still on top of EuroLeague Women entering Week 10 -  Swish Appeal
FIBA: Sopron Basket still on top of EuroLeague Women entering Week 10 - Swish Appeal

A Sopron jutott a döntőbe | TARR KSC Szekszárd

Újbudán nyerte meg 10. Magyar Kupáját a Sopron női kosárlabdában - fotók |  Sport
Újbudán nyerte meg 10. Magyar Kupáját a Sopron női kosárlabdában - fotók | Sport

A Sopron kiütéssel, a Szekszárd kétszeri ráadás után, a DVTK dudaszós  kosárral nyert az Euroligában - Eurosport
A Sopron kiütéssel, a Szekszárd kétszeri ráadás után, a DVTK dudaszós kosárral nyert az Euroligában - Eurosport

Magyar Kupa negyeddöntő | Sopron Basket - Atomerőmű KSC Szekszárd -  Részletek - Sopron Régió
Magyar Kupa negyeddöntő | Sopron Basket - Atomerőmű KSC Szekszárd - Részletek - Sopron Régió

Női kosárlabda: döntőbe jutott a címvédő Sopron

Női kosár NB I: tarolt a Sopron és a Szekszárd, szoros meccsen nyert a DVTK  - Nemzeti Sport
Női kosár NB I: tarolt a Sopron és a Szekszárd, szoros meccsen nyert a DVTK - Nemzeti Sport

2023.04.06. Sopron Basket - Atomerőmű-KSC Szekszárd (Fotó: Tóth Zs.)

Sokkoló hír a soproniaknak: egy évre kiesett a klasszis center

Kangoeroes Mechelen v Sopron Basket boxscore - EuroLeague Women 2022-23 -  27 October - FIBA.basketball
Kangoeroes Mechelen v Sopron Basket boxscore - EuroLeague Women 2022-23 - 27 October - FIBA.basketball