Home

Hatalmas Munkatárs Lehetetlen 5000 m férfi gyorskorcsolya magyar váltó olimpiai bajnok Jelmez Valószínű Rendes

Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Ezüstérmes a magyar férfi váltó

Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó |  24.hu
Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó | 24.hu

Megvan! Olimpiai bajnok a férfi gyorskoriváltó! | MOL Csapat

Megszólalt a kínai médiának a Liu testvérek édesanyja: „igen, kínai  állampolgárok lesznek” | Magyar Hang | A túlélő magazin
Megszólalt a kínai médiának a Liu testvérek édesanyja: „igen, kínai állampolgárok lesznek” | Magyar Hang | A túlélő magazin

Történelmi csoda a jégen: Magyarország olimpiai bajnok!

OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség  - MOKSZ MOKSZ
OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Női vonalon lehet hiányérzetünk az olimpiai kvalifikáció végén - Eurosport

Az olimpiai címvédő férfiváltónk a B-döntőben folytatja, Jászapáti Petra  nyolcadik lett | Mandiner
Az olimpiai címvédő férfiváltónk a B-döntőben folytatja, Jászapáti Petra nyolcadik lett | Mandiner

TÖRTÉNELMI SIKER: OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI VÁLTÓ!!!!! - Minden Szó

Olimpiai bajnok lett a magyar férfi váltó csapat | Marie Claire

Téli olimpia: a magyar férfi váltó megnyerte a B-döntőt - NSO

Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? -  Eurosport
Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? - Eurosport

Bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolya férfi váltónk a vk-n

Itt a vége, visszavonult az olimpiai bajnok magyar sportoló - Sportal.hu

Liu Shaoang: úgy keltem fel, hogy olimpiai bajnok leszek!

Rp. gyorskorcsolya: a lányok „jutalma” ezüst és bronz az Eb-n - NSO

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport

Olimpiai bajnok a férfi gyorskorcsolya-váltó Pjongcsangban

Rövidpályás gyorskorcsolya vk: kizárták a férfi váltót - Blikk

Bronzérmes a magyar férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya vb-n

Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a  debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján | Mandiner

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Olimpiai bajnok a magyar férfi váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

szétzúz csak így tovább laza gyorskorcsolya váltó döntő Szabályos harang  megereszkedése
szétzúz csak így tovább laza gyorskorcsolya váltó döntő Szabályos harang megereszkedése