Függő csiszolt felület Kereskedelmi 47 göcsej kupa vakolás sín Császári

Az újonc BKG magabiztos győzelme a Göcsej Kupa második napján – WBASKET

Elhódítottuk a Göcsej Kupát

2018
2018

Forest 47. Nemzetközi Kosárlabda Göcsej Kupa - MKOSZ

Látványos játékkal győztük le a Szolnokot a Göcsej Kupa döntőjében - ZTE  Kosárlabda
Látványos játékkal győztük le a Szolnokot a Göcsej Kupa döntőjében - ZTE Kosárlabda

Magyar Súlyemelő Szövetség » Abszolút CSB selejtező és Göcsej Kupa  Zalaegerszegen
Magyar Súlyemelő Szövetség » Abszolút CSB selejtező és Göcsej Kupa Zalaegerszegen

Galéria
Galéria

Sport
Sport

Két torna is megkezdődött csütörtökön – WBASKET

A tervek szerint halad a munka Zalaegerszegen – BB1.hu

Göcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó Egyesület - Hungária Kupa 3.  nap, sprint szám. Ismét 2 győztesünk van: Császár Éva és Varga Józsi 😃 |  Facebook
Göcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó Egyesület - Hungária Kupa 3. nap, sprint szám. Ismét 2 győztesünk van: Császár Éva és Varga Józsi 😃 | Facebook