Home

minden nap Szabó fejezet magyarország oroszország futball mérközés föld tüzérségi Egyébként

Képekben a magyar–orosz Nemzetek Ligája-meccs | M4 Sport

Sima 3-0-ra kapott ki a magyar válogatott az Oroszország elleni barátságos  meccsen
Sima 3-0-ra kapott ki a magyar válogatott az Oroszország elleni barátságos meccsen

Felkészülés: Magyarország–Oroszország - NSO

Futball - Futball - Értékes döntetlent játszott a magyar válogatott  Moszkvában - Index
Futball - Futball - Értékes döntetlent játszott a magyar válogatott Moszkvában - Index

Magyarország - Oroszország 0 : 3, 2017.06.05. (képek, adatok) • hivatalos,  barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu
Magyarország - Oroszország 0 : 3, 2017.06.05. (képek, adatok) • hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu

Csaknem egy év után ismét pályára léphet az eltiltott orosz válogatott

U16-os felkészülési mérkőzés: Magyarország - Oroszország (2021.11.30,  stream) - YouTube
U16-os felkészülési mérkőzés: Magyarország - Oroszország (2021.11.30, stream) - YouTube

U16-os felkészülési mérkőzés: Magyarország - Csehország (2022.09.08.  stream) - YouTube
U16-os felkészülési mérkőzés: Magyarország - Csehország (2022.09.08. stream) - YouTube

Kitiltották az orosz szövetséget, a válogatott mégis barátságos meccset  játszott - Eurosport
Kitiltották az orosz szövetséget, a válogatott mégis barátságos meccset játszott - Eurosport

Magyarország-Oroszország 1-2 - Blikk

Óriási bravúr: a magyar labdarúgó-válogatott legyőzte az angolokat -  Infostart.hu
Óriási bravúr: a magyar labdarúgó-válogatott legyőzte az angolokat - Infostart.hu

Nagyot hibázott a magyar védelem, a második félidő elején 0-2 a  magyar-olasz meccs | szmo.hu
Nagyot hibázott a magyar védelem, a második félidő elején 0-2 a magyar-olasz meccs | szmo.hu

Két mérkőzés, 21 gól – az első magyar–orosz futballmeccsek történet

magyar-orosz - Nemzeti Sport Online

Vissza a földre: 0-3 után ébredt csak fel a magyar válogatott Oroszország  ellen - videó - Csakfoci.hu
Vissza a földre: 0-3 után ébredt csak fel a magyar válogatott Oroszország ellen - videó - Csakfoci.hu